طراحی اپلیکیشن موبایل

 

اپلیکیشن موبایل

 

در دنیایی که روز به روز با پیشرفت تکنولوژی همراه است، دیده می شود که کاربران، تمام کارهای اینترنتی خود حتی یک جستجوی ساده را با تلفن همراه خود انجام می دهند. در این دنیا، استفاده از تلفن همراه هوشمند بسیار فراگیر شده است.

در این فضا، طراحی اپلیکیشن موبایل یکی از موثرترین راه ها برای مطرح کردن یک کسب و کار یا برند و جذب مشتری و در راستای آن کسب درآمد بیشتر می باشد. شما با داشتن نرم افزاری کارا می توانید در دسترس کسانی باشید که دارای گوشی هوشمند هستند؛ یعنی اکثر مردم. (در معرض دید قرار گرفتن و دسترسی راحت به کسب وکار شما)

** طراحی اپلیکیشن موبایل یکی از خدمات شرکت آپارنیک می باشد **

 

 

 

هزینه طراحی اپلیکیشن موبایل

طراحی اپلیکیشن موبایل

 

قیمت طراحی اپلیکیشن موبایل، وابسته به فاکتورهایی از قبیل کیفیت نرم افزار تولید شده، تکنولوژی های مورد استفاده و بسیاری موارد دیگر که در ادامه می آوریم می باشد. همچنین به دلیل محدودیت های بیشتری که برنامه نویسان ios با آن ها روبرو هستند و هزینه ی بیشتر ابزارهای تولید اپلیکیشن، در حالت کلی، طراحی اپلیکیشن موبایل ios نسبت به طراحی اپلیکیشن اندروید قیمت بیشتری دارد.
نوع طراحی اپلیکیشن شما، سطح امنیتی مورد نیاز، قابلیت ارتقا و افزایش امکانات و … نیز در قیمت نهایی اپلیکیشن اثرگذار می باشد.

 

 

 

 

در دنیای مجازی، مطمئن و سریع حرکت کنید

 

ما در شرکت آپارنیک با توجه به روند رو به رشد و داشتن سابقه ی طولانی در طراحی اپلیکیشن موبایل، این تضمین را به شما می دهیم که نسبت به کیفیت ارائه شده، مناسب ترین برآورد هزینه را داشته باشیم.
اگر قصد حضور مطمئن و سریع در فضای مجازی و معرفی کسب وکار و یا فعالیت خود در این محیط را دارید میتوانید از مشاوره رایگان ما استفاده کنید.

 

 

 

 

چرا آپارنیک؟!

 

استفاده از تکنولوژی های روز

طراحی UI زیبا

مناسب ترین پاسخ به تمامی نیازهای شما

ایده پردازی و نوآوری در طراحی و اجرا

طراحی منعطف و کاربرپسند

سرعت و امنیت بالا

تجربه ی بالا

انجام کارها به صورت تیمی

 

 

 

برای دریافت مشاوره رایگان و یا درخواست سفارش اپلیکیشن همین حالا با ما تماس بگیرید.

ایمیل بزنید

info@aparnik.com

تماس بگیرید

05138452910